Wskocz ze swoim marketingiem
na wyższy level!

Rób więcej, lepiej i efektywniej dzięki zintegrowanym narzędziom dla marketingu i automatyzacji. 

Wskocz ze swoim marketingiem na wyższy level! Poznaj najlepsze oprogramowanie marketingowe

Czego dowiesz się na prezentacji?

Oprogramowanie marketingowe, które pozwoli ci zaoszczędzić czas

Jak HubSpot pozwala oszczędzać czas

Pokażemy Ci główne funkcjonalności oprogramowania, a zobaczysz, ile żmudnych (choć koniecznych) zadań będziesz mieć z głowy. To właśnie siła automatyzacji marketingu w HubSpot Marketing Hub.  

Zobacz jak platforma marketingowa pozawala zbierać leady

Jak HubSpot pomaga zbierać wartościowe leady

Sprzedaż narzeka na leady słabej jakości? Porozmawiamy o tym, jak dzięki HubSpot pozyskiwać,  kwalifikować i przekazywać do sprzedaży leady naprawdę zainteresowane Twoją ofertą.

szybkie i łatwe wdrożenie oprogramowania marketingowego

Jak wygląda wdrożenie platformy HubSpot

Szybko i łatwo, bo HubSpot to bardzo intuicyjne oprogramowanie marketingowe. Masz pełne wsparcie przy wdrożeniu. Pomożemy Ci w konfiguracji i pokażemy jak korzystać z oprogramowania na co dzień.

Spotkanie odbędzie się online, rozmowa 1:1, bezpłatnie.
Jest całkowicie niezobowiązujące i potrwa ok 30 minut

Łatwe w zarządzaniu oprogramowanie marketingowe HubSpot Marketing Hub

Wszystkie narzędzia i dane marketingowe w jednym miejscu!

Email Marketing

Twórz kampanie mailingowe, segmentuj, personalizuj i optymalizuj bez czekania na grafików lub dział IT. Email stworzysz w pełni responsywnych szablonach maili za pomocą metody „drag&drop”. Zgodny z RODO – system nie wyśle maila do osoby w bazie, która nie ma zaznaczonej zgodny na komunikacje marketingową.

Zarządzaj reklamami

Nie trać budżetu na nieskuteczne reklamy. Zarządzaj reklamami na Facebooku, LinkedInie, Instagramie, Google Ads i badaj, które reklamy przynoszą klientów. Dzięki raportowaniu atrybucji przychodów, możesz powiązać wszystkie swoje kampanie reklamowe z każdą zamkniętą transakcją. Raportuj ROI z pełną precyzją.

Social Media

Reaguj na każdą aktywność odbiorców. Monitoruj konwersacje, publikuj posty i połącz je z kampaniami sprzedażowymi, aby zwiększać zaangażowanie odbiorców. Nie musisz przeskakiwać między różnymi portalami społecznościowymi. HubSpot Marketing Hub to oprogramowanie marketingowe do zarządzenia nimi wszystkimi.

Marketing Automation

Oszczędź czas i wysiłek, tworząc w łatwy sposób workflow. Prowadź kampanie opielające leady z automatycznym lead scoringiem.  Automatyzacja wykraczająca poza pocztę e-mail, możesz wysyłać smsy do klientów, członków zespołu, zmieniać statusu leadów i o wiele więcej.

Tworzenie landing page'y

Twórz samodzielnie zachwycające landing page’e. Wybierz responsywny szablon, który gwarantuje wysoką konwersję, lub stwórz landing od podstaw. Dzięki edytorowi stron typu „drag&drop” dostosowywanie zawartości, formularzy, układu strony jest bardzo proste.

Śledzenie potencjalnych klientów

Śledź interakcje każdego kontaktu w bazie. HubSpot umożliwia monitorowanie ruchu na twojej stronie internetowej. Będziesz wiedział jakie strony oglądał i czym się interesował. Dodatkowo pozawala na monitorowanie czy dany użytkownik czyta maile od Ciebie, jakie pobierał materiały i inne interakcje.

Live chat i boty

Kontaktuj się z odbiorcami w czasie rzeczywistym za pomocą botów i live chatu. Angażuj mocniej potencjalnych klientów i zamykaj więcej transakcji. 

Marketing Analytics

Podejmuj decyzje na podstawie dokładnej analizy danych, łatwo buduj raport i wyświetlaj je na pulpicie, łącząc dowolne wskaźniki. 

CRM dla marketingu

Zintegrowany CRM, który pomoże naprawdę spersonalizować komunikację z klientami. Wiesz, jakie treści tworzyć, aby angażowały odbiorców i przyspieszyły proces sprzedaży.

oprogramowanie marketingowe dostosowane do twojej firmy

Nie wiesz, czy Twój marketing potrzebuje tak rozbudowanego oprogramowania do marketingu?

HubSpot Marketing Hub to oprogramowanie marketingowe, które dopasuje się do Twoich potrzeb. Sprawdzi się zarówno w małych firmach, jak i w dużych organizacjach. Po prostu wybierz odpowiedni plan.

Umów się na konsultację, a doradzimy, co będzie najlepsze dla Ciebie.  

Tak oceniany jest HubSpot Marketing Hub!

wysoka ocena platformy marketingowej na Capterra
oprogramowanie marketingowe ocena - ranking
4.5/5 (4385)
oprogramowanie dla marketingu - ocena na g2.com
oprogramowanie marketingowe ocena - ranking
4.5/5 (6487)

Gotowy wskoczyć ze swoim marketingiem na wyższy level?

Umów się na darmowe i niezobowiązujące 30 minutowe demo oprogramowania dla marketingu online!