Skuteczna strategia SEO - zwiększ widoczność i przyciągnij nowych klientów

Jeśli chcesz pozyskiwać więcej klientów z wyszukiwarki, to musisz pozwolić im się znaleźć. Klienci znajdą Cię tylko wtedy, kiedy będziesz widoczny w Google. Do zwiększenia widoczności potrzebna jest STRATEGIA SEO!

Opracuj strategie SEO i zwiększ widoczność w wyszukiwarce Google
Przemek Gliński Inbound Marketing

Umów się na darmową konsultację. Porozmawiamy o Twojej strategii SEO!

Co omówimy podczas konsultacji online?

01

Analiza pozycji wyjściowej

Wstępny audyt jest pierwszym krokiem do opracowania skutecznej strategii SEO dla Twojej firmy. W ramach analizy pozycji wyjściowej sprawdzimy dokładnie warstwę techniczną strony, dokonamy oceny widoczności oraz możliwości optymalizacji witryny.

02

Wyznaczenie celów

Strona firmowa ma wypełniać ściśle określone zadania. Stanowią one ważny element strategii SEO. Dlatego w kolejnym kroku dokonamy szczegółowej analizy Twojej witryny. Zebrane informacje pomogą nam wspólnie wyznaczyć cele, jakie ma realizować strona firmowa.

03

Plan działania

Po analizie pozycji wyjściowej i określeniu celów przygotujemy szczegółowy plan działania. Na podstawie zebranych informacji przedstawimy propozycję współpracy w zakresie opracowania i wdrożenia indywidualnej strategii SEO dla Twojej firmy.

Strategia SEO pozwalająca na skuteczną realizację założonych celów

Poznaj najważniejsze elementy strategii SEO i wyprzedź konkurencję w wynikach wyszukiwania!

Optymalizacja struktury strony

Zadbaj o prawidłową architekturę strony. To ważny element optymalizacji pod SEO. Intuicyjna struktura witryny czyni ją bardziej przyjazną dla użytkowników. Łatwa nawigacja i możliwość szybkiego dotarcia do informacji pomaga zatrzymać Internautów na stronie. To zwiększa Twoje szanse na skuteczną sprzedaż.

Analiza słów kluczowych

Znajdź słowa kluczowe, które pomogą Ci dotrzeć do potencjalnych klientów. Analiza keywords to źródło wiedzy na temat sposobów wyszukiwania informacji, produktów lub usług przez Internautów. Wybierz najbardziej popularne słowa kluczowe oraz frazy, które będą generować wartościowy ruch na stronie.

Analiza konkurencji

Trzymaj rękę na pulsie i obserwuj działania Twojej konkurencji. Analizuj ich aktywność, wyciągaj wnioski i podejmuj odpowiednie decyzje. Bądź aktywny w obszarach, na których skupiają się konkurencyjne firmy. Jednocześnie szukaj niszy, które możesz zagospodarować, zyskując pozycję lidera w swojej branży.

Zwiększenie konwersji

Skutecznie wykorzystuj wysoką pozycję w wyszukiwarce. Zadbaj o zwiększenie konwersji, aby widoczność Twojej strony przełożyła się na realne zamówienia. Dostosuj strategię SEO do lejka sprzedażowego. Zamień stronę internetową firmy w skutecznego sprzedawcę, który będzie przynosił Ci kolejne zamówienia.

Poprawa komunikacji

Redaguj angażujące treści, które są przydatne dla użytkowników. Unikaj tworzenia tekstów wyłącznie pod roboty wyszukiwarki. Zaplanuj strategię komunikacji dopasowaną do potrzeb i oczekiwań potencjalnych klientów. Podkreślaj mocne strony swojej oferty i przedstawiaj jej zalety na tle konkurencji.

Podniesienie ratingu domeny

Zbuduj wiarygodny profil linków prowadzących do Twojej strony. Podnieś rating domeny, który jest ważnym elementem długofalowej strategii SEO. Zyskaj stabilną pozycję witryny firmowej w wynikach wyszukiwania. Pozyskuj wartościowe linki, które poprawią pozycję w Google i zapewnią dodatkowy ruch na stronie.

Sprawdzaj efektywność strategii SEO

Korzystaj z zaawansowanych narzędzi, które pozwolą Ci zmierzyć rzeczywisty zwrot z inwestycji w SEO!

Zyskaj dostęp do szczegółowych danych obrazujących liczbę klientów pozyskanych dzięki ruchowi organicznemu. Analizuj ich aktywność w wyszukiwarce, pozyskuj cenne informacje o preferencjach, zainteresowaniach i potrzebach użytkowników odwiedzających Twoją stronę. Wykorzystaj tę wiedzę podczas rozmowy sprzedażowej!
Efektywna strategia SEO, która pozyskuje klientów

Opinie - co o nas mówią inni?

Ile kosztuje opracowanie strategii SEO?

Koszt przygotowania strategii SEO ustalimy dla Ciebie indywidualnie. Weźmiemy pod uwagę szczegółowy zakres usług, wielkość Twojej witryny oraz cele, jakie chcesz zrealizować.

Cena od

3499 zł

netto

Porozmawiajmy o Twoich celach i wspólnie zbudujmy skuteczną strategię SEO

Skontaktuj się z nami, aby umówić darmową i niezobowiązującą konsultację online.