O nas

Naszą misją jest pomaganie klientom w rozwoju i automatyzacji firmy.

Chcemy, aby Twoja marka zyskiwała popularność, a sprzedaż rosła!

Poznajemy Twoich klientów i przedstawimy im ofertę tak, że chętnie z niej skorzystają. Precyzyjnie dobieramy treści na stronie internetowej i rozwijamy komunikację Twojej firmy. 

Usprawniamy także działania marketingowe i sprzedażowe dzięki nowoczesnym narzędziom do automatyzacji i CRM HubSpot, który pozwala zadbać o każdego klienta.

Przemek Gliński Inbound Marketing

Przemysław Gliński

Właściciel iStrategy

Obecnie każda firma musi być obecna w przestrzeni cyfrowej. Zmienia to sposób prowadzenia biznesu. Aby osiągnąć przewagę nad konkurencją i zwiększać sprzedaż, trzeba rozwijać komunikację w internecie i automatyzować pracę. Dlatego pomagamy firmom zaistnieć w sieci i dotrzeć do odbiorców, którzy staną się ich klientami i wdrażać nowoczesne narzędzia marketingowe i sprzedażowe, które pomagają automatyzować prace i zwiększać efektywność. 

Jako agencja łączymy technologię, projektowanie, marketing i sprzedaż. Budujemy całościową strategię działań. Podejmujemy wyzwania, jakie stoją przed firmami w czasach cyfryzacji, aby pomóc im osiągać jak najlepsze wyniki.

Pomożemy rozwinąć komunikację z klientem w przestrzeni internetowej, opracowując treści i komunikaty, które wyróżnią twoją ofertę na tle konkurencji.

Słuchamy Twoich oczekiwań i dodajemy własne pomysły. To pozwala opracować wspólnie koncepcję rozwoju firmy, którą następnie sprawnie realizujemy.

Nasze działania są skuteczne. Interesuje nas realny wzrost sprzedaży, a nie statystyki. Odwiedziny strony, kliknięcia i lajki zamieniamy w kupujących klientów.

Lubimy dzielić się wiedzą. Przeszkolimy twoich pracowników, aby samodzielnie realizowali opracowaną przez nas strategię działań marketingowych i sprzedażowych.

Współpracujemy z najlepszymi w zakresie inbound marketingu. Jesteśmy partnerem firmy Hubspot na Polskę, aby oferować najnowsze narzędzia do automatyzacji marketingu i sprzedaży. 

Dostosowujemy proces współpracy do specyfiki każdego klienta. Konsultujemy, wdrażamy i raportujemy. Krok po kroku widzisz, jak rozwija się Twój projekt. 

Zaciekawiła Cię nasza firma?

Zadzwoń, napisz i poznaj bliżej, jakie mamy pomysły na Twoją firmę