12 kompleksowych i starannie opracowanych szkoleń sprzedażowych online

Czytanie zajmie Ci 7 minut

Akademia Skutecznego Sprzedawania to platforma online, dzięki której weźmiesz udział w specjalistycznych treningach. Szkolenia sprzedażowe online są wartościową dawką praktycznej wiedzy zarówno dla osób początkujących, jak i doświadczonych handlowców. Niezależnie od branży oraz specyfiki danego produktu lub usługi, szkolenia dla handlowców online pomogą Ci w doskonaleniu umiejętności sprzedażowych. To przełoży się na wyniki osiągane przez Twoją firmę.

Z tego artykułu dowiesz się:

Dla kogo szkolenia sprzedażowe online?

Szkolenia sprzedażowe online to propozycja skierowana do wszystkich osób zajmujących się szeroko pojętą sprzedażą oraz obsługą Klienta. Większość managerów kierujących zespołami handlowców na co dzień musi stawiać czoła następującym problemom:

 • zbyt mała liczba nowych Klientów,
 • duża rotacja w zespole handlowców,
 • ograniczony budżet na doskonalenie umiejętności sprzedażowych,
 • brak czasu na organizację szkoleń,
 • konieczność rekrutacji nowych pracowników.

Szkolenia online dla handlowców to narzędzie, które pomaga w pokonaniu tych trudności. Dla sprzedawców to doskonała okazja do podniesienia kompetencji i rozwoju umiejętności sprzedażowych na bazie praktycznej dawki wiedzy. Rozwój zawodowy to oczywiste korzyści dla każdego sprzedawcy oraz sposób na efektywniejsze funkcjonowanie całego działu handlowego w firmie. Akademia Skutecznego Sprzedawania zapewnia najlepsze warunki do systematycznej nauki.

Jak działa platforma szkoleń sprzedażowych online dla handlowców?

Akademia Skutecznego Sprzedawania online to platforma, z której możesz zacząć korzystać w dowolnym momencie. Nie ma tu z góry narzuconego harmonogramu. To zapewnia dużą elastyczność i swobodę nauki oraz możliwość dopasowania jej trybu do indywidualnych potrzeb.

Platforma szkoleniowa Akademia Skutecznego Sprzedawania to narzędzie, dzięki któremu podniesiesz standard pracy całego zespołu sprzedaży w firmie. Przygotowane szkolenia online dla handlowców to potężna dawka praktycznej wiedzy przydatnej zarówno dla pracowników działu sprzedaży, jak i managerów zarządzających dużymi zespołami.

Akademia zapewnia Ci wiele korzyści:

 • Onboarding, czyli sprawne wdrożenie nowych pracowników lub partnerów biznesowych w najważniejsze zagadnienia związane z funkcjonowaniem zespołu sprzedaży.
 • Treningi sprzedażowe, czyli przekucie teorii w praktykę, szczegółowa analiza postępów oraz dalsza optymalizacja wdrażanych działań.
 • Motywator, czyli sposób na skuteczne zwiększenie zaangażowania zespołu oraz narzędzie do sprawnej rekrutacji handlowców i partnerów biznesowych.
 • Edukacja sprzedażowa, czyli praktyczne zajęcia z zakresu sprzedaży prowadzone w formie MicroLearningu.
 • Stałe wsparcie, czyli kompleksowa pomoc doświadczonego trenera z wieloletnią praktyką w sprzedaży.
 • Wymiana doświadczeń, czyli możliwość interakcji z handlowcami, managerami oraz właścicielami firm z całej Polski.

Platforma szkoleń online dla handlowców zapewnia dwutorowo rozwój i treningi sprzedażowe. W ramach Akademii organizowane są treningi sprzedaży. Spotkania odbywają się 3 razy w miesiącu i służą głównie wymianie wiedzy i doświadczeń. Jednym z ciekawszych elementów spotkań są telefony na żywo (tzw. cold calling) do Klientów. MasterMindy pomogą Ci docierać do konkretnych Klientów i pozyskiwać ich dzięki wykorzystaniu sprawdzonych w praktyce technik.

Pierwszym modułem dostępnym od razu po dołączeniu do Akademii jest Schemat Unikalnej Rozmowy Cold Callingowej. Pierwszego dnia kolejnego miesiąca aktywuje się następne szkolenie sprzedażowe online. W ciągu całego roku uczestnictwa w Akademii zyskujesz dostęp do 12 szkoleń. Niezależnie od dnia i miesiąca rozpoczęcia nauki kolejność i częstotliwość szkoleń dla sprzedawców pozostanie niezmienna.

Tematy szkoleń dla handlowców

W ramach Akademii Skutecznego Sprzedawania otrzymujesz dostęp do 12 unikalnych szkoleń. Przygotowane materiały pomogą w rozwoju umiejętności twardych i miękkich. Tematyka szkoleń skupia się wokół obszarów najważniejszych z punktu widzenia sprzedawcy oraz managera sprzedaży.

W ramach Akademii zgłębisz następujące zagadnienia:

 • Schemat Unikalnej Rozmowy Cold Callingowej

Zerwij z dotychczasowym wzorcem nachalnego wydzwaniania do Klientów, które prawie zawsze kończy się niepowodzeniem i brakiem skuteczności. Naucz się, jak powinna wyglądać unikalna, dobrze przygotowana rozmowa. Znajdź klucz do nawiązania relacji oraz wzbudzenia pozytywnych emocji u potencjalnego Klienta.

 • Wideo rozmowa sprzedażowa, czyli jak sprzedawać podczas wideo spotkań z klientami

Naucz się wykorzystywać w codziennej pracy nowoczesne narzędzia komunikacji. Zaproponuj Klientom ciekawą alternatywę dla tradycyjnych spotkań handlowych. Poznaj tajniki skutecznej wideo sprzedaży. Zwiększ efektywność komunikacji online.

 • Techniki Zamykania Sprzedaży

Znajdź klucz do sukcesu w sprzedaży. Naucz się skutecznie zamykać transakcje i generować zyski dla firmy. Wykorzystaj swoje umiejętności rozpoznania potrzeb Klienta, budowania relacji oraz prezentacji rozwiązań. Połącz je ze sprawdzonymi technikami zamykania sprzedaży. Popraw wyniki sprzedażowe firmy i zyskaj satysfakcję oraz indywidualne profity.

 • AutoMotywacja bez tajemnic

Wykorzystaj potęgę motywacji do działania. Znajdź brakujący element, który pozwoli Ci maksymalnie przełożyć kompetencje i umiejętności Twoich handlowców na efektywność sprzedaży. Naucz się, jak utrzymywać wysoki poziom energii w zespole. Pomóż swoim sprzedawcom skutecznie docierać do Klientów bez ryzyka utraty optymizmu i zaangażowania.

 • Jak założyć profesjonalny profil na LinkedIn i opublikować swój pierwszy post

Poznaj siłę mediów społecznościowych i skuteczność komunikacji biznesowej za pośrednictwem LinkedIn. Naucz się sprawnej obsługi portalu. Poznaj najważniejsze kryteria tworzenia profesjonalnego profilu LinkedIn, który buduje zaufanie Klientów do Twojej marki i poprawia efektywność komunikacji B2B.

 • Social Selling, czyli social media jako kanał sprzedaży produktów, usług i budowania reputacji

Sprzedawaj produkty lub usługi dzięki mediom społecznościowym. Znajdź najefektywniejsze platformy komunikacji z Twoimi Klientami. Dowiedz się, jak nawiązywać relacje oraz budować własną wiarygodność i markę profesjonalisty w danej branży. Opanuj do perfekcji techniki dotarcia do z pozoru niedostępnych Klientów.

 • Jak pokonać SamoUtrudnianie, czyli AutoSabotaż w pracy handlowca

Poznaj jeszcze lepiej swoich handlowców. Naucz się identyfikować problemy, które przekładają się na wyniki sprzedaży. Dowiedz się, jak reagować na negatywne myśli, poszukiwanie wymówek czy koncentrowanie się na nieosiągalnych Klientach lub barierach. Pomóż swojemu zespołowi pokonać przejawy SamoUtrudniania.

 • Lead Calling, czyli jak dzwonić do leadów pozyskanych z różnych źródeł

Sprawdź, jak zbudować odpowiednią strategię rozmowy z Klientem. Naucz się wykorzystywać kontakty pozyskane w czasie targów czy konferencji oraz leady przesyłane przez formularz na stronie i w mediach społecznościowych. Zwiększ skuteczność rozmów, aby kończyć je finalizacją transakcji i zyskiem.

 • Nowoczesna i profesjonalna obsługa klienta przez telefon, e-maila i social media

Wznieś standardy obsługi Klienta w Twojej firmie na najwyższy poziom. Zadbaj o spójność profesjonalizmu w zakresie działań marketingowych i sprzedażowych. Pozwól Klientom wybierać najdogodniejszą dla nich formę kontaktu i zapewnij profesjonalną komunikację we wszystkich oferowanych kanałach.

 • Samodyscyplina – jak nad nią pracować

Opanuj do perfekcji samodyscyplinę i naucz się pokonywać wszelkie przeciwności. Skorzystaj ze skutecznego treningu, który pomoże Ci w sumiennej realizacji powtarzalnych czynności, podejmowaniu działań oraz zachowaniu proaktywnej postawy. Połącz samodyscyplinę z motywacją, aby osiągnąć sukces sprzedażowy.

 • Follow Up, czyli jak ponawiać kontakt, aby więcej sprzedawać

Naucz się konsekwencji i cierpliwości w działaniu, nawet jeśli Klient nie docenia walorów Twojego produktu, w danej chwili go nie potrzebuje lub nie jest w stanie sfinalizować transakcji. Poznaj techniki FollowUp, aby zwiększyć swoją szansę na sprzedaż. Dowiedz się, jak ponawiać kontakt, aby sprzedawać więcej.

 • Sprzedażowe Odbieranie Połączeń, czyli jak dział obsługi klienta może sprzedawać bez sprzedawania

Zrozum wagę problemów, z którymi dzwonią Twoi Klienci. Naucz się, jak unikać typowych błędów w komunikacji, które negatywnie wpływają na wizerunek firmy. Dowiedz się, jak otoczyć Klienta opieką i skutecznie zająć się jego problemem już na etapie pierwszego kontaktu z recepcją lub administracją. Sprawdź, jak dobrze zacząć rozmowę, aby później nie musieć odbudowywać straconego zaufania.

Chcesz doskonalić techniki sprzedaży? Szkolenia online w Akademii Skutecznego Sprzedawania dostarczą Tobie i Twojemu zespołowi praktycznej wiedzy niezbędnej do efektywnego zamykania transakcji, kreowania wizerunku firmy oraz budowania trwałych relacji z Klientami

Kto prowadzi szkolenia sprzedażowe online?

Szkolenia dla handlowców online prowadzi Karol Bartkowski, który jest praktykiem sprzedającym nie tylko własne szkolenia, ale także:

 • usługi finansowe,
 • wyposażenie gabinetów SPA,
 • solary,
 • fotowoltaikę,
 • stacje ładowania samochodów elektrycznych.

Duży zakres obsługiwanych obszarów pozwala na przygotowanie zawsze aktualnych case study dotyczących produktów i usług o odmiennej specyfice.

Najlepszym potwierdzeniem wysokich kompetencji i doświadczenia Karola są przemawiające za nim liczby:

 • ponad 100 milionów złotych sprzedaży własnej,
 • 43 miejsce na liście 100 najbardziej wpływowych Social Sellerów w Europie,
 • ponad 10 tysięcy godzin wypracowanych jako mówca i trener,
 • 2 lata członkostwa w Stowarzyszeniu Profesjonalnych Mówców.

Karol Bartkowski to także autor bloga SamoUtrudnianie.pl, podcastu K2Podcast.pl oraz licznych artykułów do znanych i cenionych czasopism czy portali jak Szef Sprzedaży, As Sprzedaży, National Sales Congress, CCNews.pl, DMsales.com, World Business Class – Brian Tracy International.

Masz pytania dotyczące tego, jak sprzedawać więcej, lepszym Klientom i za wyższe kwoty? Karol odpowie na te pytania, pokazując Ci praktyczne rozwiązania zamiast suchej teorii.

9 korzyści z platformy szkoleń dla handlowców online

Dlaczego warto wybrać szkolenia dla sprzedawców organizowane w ramach Akademii Skutecznego Sprzedawania? Na nowoczesnej platformie znajdziesz nie tylko ciekawe i praktyczne tematy szkoleń dla handlowców. Dzięki Akademii zyskujesz:

 • Konto szkoleniowe

Każdy pracownik otrzymuje dostęp do indywidualnego konta, dzięki któremu może korzystać ze wszystkich szkoleń oraz materiałów umieszczonych na platformie. Po odejściu danego pracownika jego konto może przejąć nowa osoba.

 • Realne oszczędności

Szkolenia online dla handlowców to dużo tańsza alternatywa dla tradycyjnych form doskonalenia umiejętności sprzedażowych, które odbywają się w formie stacjonarnej. Od teraz nie musisz odrywać całego zespołu od codziennych zadań. Każdy z handlowców może szkolić się w dogodnym dla niego czasie.

 • Standaryzację wiedzy

Szkolenia sprzedażowe online pozwalają poszerzać wiedzę w sposób przemyślany i najbardziej efektywny. Przygotowane materiały pomagają także w systematyzowaniu zdobywanych wiadomości. Dzięki Akademii podniesiesz poziom i zapewnisz jednolity standard wyszkolenia Twoich handlowców.

 • Lojalnych współpracowników

Szkolenia sprzedażowe online to dla Twoich handlowców doskonała okazja do podniesienia kwalifikacji zawodowych. Rozwój kompetencji daje nie tylko satysfakcję, ale przekłada się na sukces finansowy firmy i samego pracownika. Dzięki temu zyskujesz lojalny zespół, który angażuje się w realizację zadań, mając przy tym możliwość rozwoju zawodowego.

 • Elastyczność budowania zespołu

Dostęp do platformy szkoleń sprzedażowych dla handlowców to doskonały sposób na nawiązanie trwałych relacji biznesowych z partnerami. Dzięki Akademii możesz niewielkim kosztem zatrzymać w zespole osoby współpracujące na podstawie umowy B2B. Jednocześnie szkolenie sprzedażowe online to duży atut w rozmowach z potencjalnymi partnerami biznesowymi.

 • Stały rozwój handlowców

Twój zespół może cały czas się rozwijać. Program szkoleń online dla handlowców jest zaplanowany tak, aby zapewnić możliwość zrównoważonego i rozłożonego w czasie podnoszenia kompetencji miękkich i twardych. To pozwala w harmonijny sposób rozwijać wszystkie umiejętności potrzebne do skutecznej sprzedaży.

 • Dostęp w trybie 24/7

Szkolenia online dla handlowców są dostępne w trybie 24/7. Dzięki temu Twoi pracownicy doskonalą umiejętności o dowolnej porze. Kilkunastominutowe lekcje można włączać nawet podczas podróży zawodowej. To pozwala efektywnie wypełnić cały czas pracy.

 • Pełną kontrolę

Masz pełny podgląd na komplet materiałów szkoleniowych udostępnionych na platformie Akademii. Sam możesz z nich korzystać w dowolnym momencie. Wiesz, jakie tematy zostały już poruszone oraz jak wygląda harmonogram kolejnych zajęć.

 • Budżet szkoleniowy

Roczne szkolenia dla handlowców online będą kosztować tyle, ile 2-dniowa konferencja organizowana w trybie stacjonarnym. To pozwoli jeszcze efektywniej wykorzystać środki z budżetu firmy przeznaczone na rozwój zespołu sprzedażowego.

Ile kosztują szkolenia dla handlowców online?

Akademia Skutecznego Sprzedawania to 12 kompleksowych, starannie opracowanych szkoleń, które pomagają w rozwoju oraz doskonaleniu:

 • umiejętności twardych jak:
  • techniki dzwonienia i odbierania połączeń,
  • techniki zamykania sprzedaży,
  • przygotowanie sprzedażowych postów na LinkedIn;
 • umiejętności miękkich jak:
  • automotywacja,
  •  samodyscyplina

W ramach Akademii Skutecznego Sprzedawania możesz wybrać 1 z 3 pakietów szkoleń online dla handlowców.

Wszystkie materiały zostały opracowane w taki sposób, aby stanowić maksymalną wartość merytoryczną zarówno dla handlowców, jak i managerów. Przejrzysta zawartość każdego z pakietów ułatwia wybór szkolenia dopasowanego do indywidualnych celów i priorytetów całego zespołu. Wybierz wariant, który pomoże Ci w rozwoju kompetencji i realizacji najbardziej ambitnych planów sprzedażowych.

Wybierz dla siebie najlepszy pakiet

ceny szkoleń dla pracowników działów sprzedaży

Cena: 990zł netto

Cena: 1990zł netto

Cena: 1490zł netto

Jak zapisać się na szkolenia sprzedażowe online?

Potrzebujesz więcej informacji na temat Akademii Skutecznego Sprzedawania? Chcesz poznać szczegółowy plan szkoleń online z technik sprzedaży? A może jesteś zdecydowany na rozpoczęcie nauki? Wejdź na stronę https://akademiaskutecznegosprzedawania.pl/akademia/ i wybierz jeden z pakietów. Skorzystaj z solidnej porcji praktycznej wiedzy i podnieś skuteczność rozmów sprzedażowych. Naucz się, jak zwiększyć efektywność swoich handlowców i zamieniać leady na realne korzyści.

Masz pytania dotyczące szkoleń dla sprzedawców? Nie wiesz, który z pakietów będzie odpowiedni dla Ciebie? Skorzystaj z darmowej, 30-minutowej konsultacji. Przedstaw swoje wyzwanie sprzedażowe lub managerskie i poznaj najlepszą drogę do osiągnięcia wyznaczonego celu.

5/5